porno izle sohbet tubidy tubidy

Hami Yavaş Yetiştiriciliği Bırakıyor

.Başarılı yarış atı yetiştiricilerimizden Hami Yavaş yetiştiriciliği bırakıyor.

Bugüne kadar yetiştirdiği Gazi Galibi Inspector, Hakkar, Kalimdor ve Nash Bishop G1 düzeyde yarışlar kazanırken Hami Yavaş yetiştiricilikte adını herkese duyurmuştu.

Elinde bulunan kısrakları, taylarla birlikte Silivri'deki küçük çiftliği de satışa çıkaran Hami Yavaş 'Sevgili Uğur.İlgine çok teşekkür ederim, sağlık nedenleriyle atçılığı bırakma kararı aldım.Bu sebeple Silivri'deki küçük çiftliğimi de satışa çıkardım. Büyük çiftlik duruyor. Belki inşallah ileriki yıllarda çocuklar bu işe girerler diye düşünüyorum.Tüm camiaya mutlu ve başarılı günler diliyorum. Selam ve sevgiler.' açıklamasında bulundu.

Biz de bundan sonraki yaşantısında kendisine mutlu ve sağlıklı günler diliyoruz.Camiamıza kattığı renk ve yetiştirdiği atların bizlere yaşattığı hazdan dolayı kendisini bir kez daha tebrik edip, teşekkür ediyoruz.

Copyright © 2016 galopturk.com. Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz. galopturk.com basın yayın meslek ilkelerine uymaya söz vermiştir. galopturk.com'da yeralan haberler sadece bilgilendirme amaçlıdır. Bu haberlerden doğacak kazanç veya zararlardan kurumumuz sorumlu tutulamaz.