porno izle sohbet tubidy tubidy

İngiliz Şampiyonu Seçin:


Johny Guitar

GOLD GUARD - MELODY GIRL | Doru Erkek - Doğum Tarihi: 04.04.1990 | Sahibi: Vural Çakım

Western klasiklerine meraklıysanız arşivinizin ya da hafızanızın bir taraflarında kesinlikle “Johnny Guitar” filmi yer alıyordur. Joan Crawford’un müthiş oyunculuğu, yönetmen Nicholas Ray’in usta hamleleri ve harika soundtrack’inin bütünleşmesi ortaya bir klasik çıkartmıştı. Tabii ki bizim yazımızın öznesi film olan Johnny Guitar değil, ismi bu filmden gelse de TJK kayıtlarına bir n eksik olarak “Johny Guitar” şeklinde geçen Vural Çakım’ın efsanevi safkanı.

Aynı zamanda Asos ve Islambol gibi başarılı yavrular da vermeyi başarmış Gold Guard’ın en iyi temsilcisi Johny Guitar’ın annesi ise vasat bir isim Melody Girl idi. Yarış hayatının başlangıç zamanında pek de şaşalı bir görüntü sergilemeyen Johny Guitar, koşmaya 3 yaşında başlamış idi. Katıldığı 42 yarışta tam 22 birincilik, 11 ikincilik ve 5 üçüncülük elde etti. Özellikle Thunder Bolt ve Binba Star ile olan kapışmaları o zamanlardan beri yarışları takip eden herkesin aklındadır. İmparator Süleyman Akdı ile buluşmasıyla o içerisindeki gizli kalmış ama her an patlamaya hazır “hırs” ını hemen hemen her koşusunda ortaya çıkartmış ve birbirinden önemli zaferlere imzasını yapıştırmış idi. Genelde koşuyu gerilerde takip eden, son metrelerde en dış kulvarda sarı-kırmızı forması ile beliren Johny Guitar, rakiplerinin lüte girmeye ciddi şekilde çekindiği isimlerin başında geliyordu. 6 yaşında ayağındaki çatlak sebebiyle bir çok kişiyi üzen isim tedavisinden sonra Bursa’da öylesine bir yarış gösterilmek adına Selim Kaya idaresinde piste çıktığında, jokeyinin kendisini kontrol etmesine izin vermemiş ve açığa vurduğu hırsı ile o koşuyu kazanırken, sakatlığının nüksetmesiyle yarış yaşamını noktalamıştı.

Fiorito, My Joany, Klubnika ve Ulibka gibi yavrularıyla namını devam ettirmeye çalışmış olsa da o Efsane Johny Guitar’ın izinden giden hiç bir yavrusunu izlemek bizlere nasip olmamıştı.Copyright © 2016 galopturk.com. Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz. galopturk.com basın yayın meslek ilkelerine uymaya söz vermiştir. galopturk.com'da yeralan haberler sadece bilgilendirme amaçlıdır. Bu haberlerden doğacak kazanç veya zararlardan kurumumuz sorumlu tutulamaz.