porno izle sohbet tubidy tubidy

Kısrakların şampiyonu

Kendinden yaşça büyükleri de geçti. Tatvan İncisi'nden bir Grup 1 zaferi daha

2015 yılı Gazi ikincisi Tatvan İncisi (Scarface - Hanımkız / Always A Classic), İngiliz kısraklarına ait Grup 1 Karadeniz Koşusu'nu jokeyi Selim Kaya ile 1:36:10 bitiriş derecesiyle kazandı.

Birincilik ikramiyesi 350.000 TL olan Karadeniz Koşusu’nda 3 ve yukarı yaşlı 14 İngiliz kısrağı start aldı. 1600 metre mesafe üzerinden çim pistte gerçekleştirilen koşuda geçtiğimiz yıl bu koşuyu kazanan Hard Baby (Unaccounted For-Uni Baby/Flying Spur) ikinciliği elde ederken, jokey Akın Sözen ile koşuya katılan Savurlu (Clodovil-Kamalame/Souvenir Copy) isimli kısrağı üçüncü, jokey Mehmet Kaya ile start alan ve 2013 yılında bu koşuyu kazanma başarısı gösteren Willpower (Victory Gallop-Free Trade/Shareef Dancer) dördüncü oldu.

Bu yılın Kısrak Koşusu galibi de olan Tatvan İncisi, kazandığı Karadeniz'le birlikte kariyerindeki ikinci Grup 1 galibiyetini elde etti ve kazancını 1 milyon 885 bin TL'ye taşıdı. Adil Mert Kaya (Kaya Stud) tarafından yetiştirilen ve Bekiroğulları'nın menajerliğinde yarış yaşamını sürdüren Tatvan İncisi'nin 14 koşuda beşi Selim Kaya ile olmak üzere 7 birinciliği bulunuyor.   

 

 

 

 

Copyright © 2016 galopturk.com. Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz. galopturk.com basın yayın meslek ilkelerine uymaya söz vermiştir. galopturk.com'da yeralan haberler sadece bilgilendirme amaçlıdır. Bu haberlerden doğacak kazanç veya zararlardan kurumumuz sorumlu tutulamaz.