porno izle sohbet tubidy tubidy

Başbakanlık Kupası Kurtel'e

Perfect Warrior ilk Grup galibiyetine Uğur Polat'la imza attı

64. Başbakanlık Koşusu 26 Temmuz Pazar günü İstanbul Veliefendi Hipodromu'nda 11 atın katılımıyl gerçekleşti. Koşuyu, aynı zamanda yarış kariyerinin ilk Grup galibiyetine ulaşan Deniz Kurtel'in 6 yaşındaki atı Perfect Warrior (Perfect Storm - Star Flicker / Woodman) jokeyi Uğur Polat ile kazanmayı başardı. Bitiriş derecesi 2:02:78 olan koşuyu Blaze To Win (Win River Win-Lovely Blaze/Sri Pekan) jokeyi Halis Karataş ile ikinci tamamlarken, Sanzatu (Bin Ajwaad-Red Fact/Asakir) üçüncü, Selim Kaya ile start alan ve bu koşudan nasıl bir netice çıkaracağı merak edilen şampiyon 'miler' Yıldırımbey (Sabırlı-Dicoş/Sun Music) de dördüncü oldu.  

Kazandığı bu koşuyla kariyer kazancını 1 milyon 153 bine çıkaran Perfect Warrior, 2012 yılında başladığı yarış yaşamı boyunca 24 koşuda start aldı ve bunlardan 8 tanesini kazanmayı başardı. Grup 1 Başbakanlık Koşusu, kariyerindeki en önemli başarı olurken safkanın daha önce kazandığı koşular arasında A3 Misis, KV-8 Saros Körfezi, KV-6 Tünkut Aksungur, KV-22 Talha Dinçel koşuları da bulunuyor.

 

Copyright © 2016 galopturk.com. Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz. galopturk.com basın yayın meslek ilkelerine uymaya söz vermiştir. galopturk.com'da yeralan haberler sadece bilgilendirme amaçlıdır. Bu haberlerden doğacak kazanç veya zararlardan kurumumuz sorumlu tutulamaz.