porno izle sohbet tubidy tubidy

Bir teselli ver

3 yaşlı İngilizler Gazi sonrası Beyoğlu ve MRA koşularında buluştu

Beyoğlu Koşusu (Açık – G1) bu yıl 22 Temmuz Çarşamba akşamı İstanbul Veliefendi Hipodromu’nda düzenlendi. Koşuyu A. Ayhan Ekmekçibaşı’nın tayı GÜNGÖR BABA (Strike The Gold – Tekyıldız / Mountain Cat) jokeyi Gökhan Kocakaya ile kazanmayı başardı.

Birincilik ikramiyesi 350.000 TL olan Beyoğlu Koşusu kum (sentetik) pistte 2100 metre mesafe üzerinden gerçekleştirildi. 3 yaşlı 11 İngiliz tayının start aldığı koşuda ikinciliği OĞLUM BERAT (Victory Gallop-Halling Charge/Halling) elde ederken, MAGIC MOMENT (Lion Heart-Thecelo/Muhtarram) üçüncü, ARSEN LUPEN (Victory Gallop-La Bamboocha/King of Kings) de dördüncü oldu. 

Geçen yıl ithal olduğundan Gazi'ye katılamayan Hakeem'in kazandığı Beyoğlu Koşusu'nun bu sezonki galibi Güngör Baba, 2015 yılı Gazi Koşusu'nda üçüncü, Oğlum Berat dördüncü, Magic Moment sekizinci; derbinin sürpriz isimlerinden gösterilen Arsen Lupen ise 14. olmuştu. Bu koşuda start alan ve Gazi öncesi isimleri otoriteler tarafından sıkça anılan Wolf's Revenge ve Royal Punch ise yine hayal kırıklığı yarattılar. 

My Başkan geri döndü

Bu sezon müthiş bir çıkış yakalayan Erkek Tay Deneme şampiyonu My Başkan, Sait Akson ve Gazi'de istediği neticeleri alamamıştı. Aynı gün Veliefendi'de düzenlenen 3 yaşlı İngilizlere ait diğer önemli koşu olan Malayan Racing Association Koşusu'nu, başarılı olduğu mesafeye dönen MY BAŞKAN (Luxor - Gloria / Mujtahid), Halis Karataş'la zor da olsa kazanmayı başardı. Şampiyon tay, Karataş'la ilk buluşmasında birincilik yaptı. 

1500 metre kum (sentetik) pistte gerçekleştirilen koşuda 3 yaşlı 11 İngiliz tayı start aldı. Birincilik ikramiyesi 126.000 TL olan koşunun ikinciliğini LANNISTER (Kaneko-Anyela/Hernando) elde ederken, YALPAGAN (Unaccounted For-Gimme Hope Joanna/Sri Pekan) üçüncü, DUKE OF KENT (Unaccounted For-Kontessina/Common Grounds) de dördüncü oldu.

 

Copyright © 2016 galopturk.com. Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz. galopturk.com basın yayın meslek ilkelerine uymaya söz vermiştir. galopturk.com'da yeralan haberler sadece bilgilendirme amaçlıdır. Bu haberlerden doğacak kazanç veya zararlardan kurumumuz sorumlu tutulamaz.