porno izle sohbet tubidy tubidy

Ahmet Çelik damgası

Jokey Turnuvası'nın ilk üç sırası jokeylerimizin oldu

Bu yıl 7. kez düzenlenen Uluslararası Jokey Turnuvası'nda Ahmet Çelik 45 puanla şampiyon oldu. 4 koşudan oluşan turnuvada, Ahmet Çelik 3 birincilik yaparak ezici bir üstünlük kurarken; 1 koşu kazanıp toplamda 28 puana ulaşan Halis Karataş ikinci; 20 puan toplayan Özcan Yıldırım ise üçüncü oldu. Bu sonuçlar ev sahibi takımı da birinciliğe taşıdı. 

Turnuvanın ilk ayağını oluşturan koşuda DEKOR ile önde numara götürüp günün en önemli sürprizlerinden birine imza atan Ahmet Çelik, sonraki koşuda ise favori isimlerden HEIWA IWA ile, turnuvanın son etabında ise BABADÖKER ile birinciliğe uzandı. Turnuvaya dahil bir diğer koşuyu ise Halis Karataş'ın bindiği PLAYFELLOW kazandı. 

Ahmet Çelik kazandığı bu birincilikle 8.000 € para ödülünün sahibi olurken, ikinci Halis Karataş 4.000 €, üçüncü olan Özcan Yıldırım ise 2.000 € kazandı.

Şov yaptı

Ahmet Çelik bu üç koşunun yanı sıra, 3 yaşlı İngilizlere ait G3 Kocatepe Koşusu'nu Zealous Line; 3 yaşlı Arap taylarına ait maiden koşuyu da Canım Ciğerim ile kazanarak toplam 5 birincilik elde etti. 

Turnuva şampiyonları

2015 Ahmet Çelik

2014 Gökhan Kocakaya

2013 Piere Johan Strydom (Güney Afrika)

2012 Cornelio Valesquez (ABD)

2011 Akın Sözen

2010 Ioritz Mendizabal (Fransa)

2009 Cristophe Lemaire (Fransa)

Copyright © 2016 galopturk.com. Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz. galopturk.com basın yayın meslek ilkelerine uymaya söz vermiştir. galopturk.com'da yeralan haberler sadece bilgilendirme amaçlıdır. Bu haberlerden doğacak kazanç veya zararlardan kurumumuz sorumlu tutulamaz.