Basit sorunlar : EFG ve MBH

İlker Ergür

Yazan: erdoğan ekmekçioğlu (2010-09-04 11:14:54)
slm ilker bey dün akşamki izmir koşularında bır adet protesto vardı ama maalesef izmir komserler kurulu kesınlıkle kabul etme gıbı bır luksu yok faullerı inanın yoldan gecen yarıştan anlamayan bır şahsı getırsek daha ıyı bır sonuc cıkar bu ızmırde ne ılk nede son artık ıyıcene izmir yarışlarından soğuduk sızın nezdınızde sayın tjk yetkılılerıne başkanına seslenıyorum cok rıca edıyorum kurban olayım ızmır komserler kuruluna profesyonel kişiler goreve getırın yada bızı unutun sıze enderın sevgi ve saygılarımı sunuyorum
Yazan: alifb34 (2010-09-05 13:33:23)
hakan cantınaz herseyı fazla bılıyorum dıyen artı cok komlekslı bırı ve asırı geveze.bunlar eksılerı
Yazan: bekir (2010-09-06 13:16:08)
aynen hakan bey gerçekten çok fazla vıdı vıdıcı bankocuda bir abi vardı hem bunlar için yorum yazıyordu ismini hatırlayamıyorum bir yorumunda söyle bir söylemi vardı istanbulun şişkoları diye bir kaç kişiyida içine katıyor ama onların isimlerini biliyorum ama burda söylemek istemiyorum bana görede hep yarış severi arkaında gbi duruyorlar ama ben inanmıyorum samimiyetlerine hele eray yolmu ne kadar oynuyor yok böyle bir şey yolda görsem yüzüne bakma.he valhaa
Yazan: batu boy (2010-09-06 13:33:15)
kaleminize sağlık, müthiş bir yazı olmuş, bir solukta okudum. tjk bu kadar güzel eleştiriyi çok arar. kendine fayda sağlıyacak bu haykırışlara sağar kalmaya devam etsin bakalım, nereye kadar? bi gün bi yerde sizin cevherinizin farkına varıcaklar eminim. doğru yoldasınız, takipçileriniz var. sakın kendi kendime davul çalıyorum zannetmeyin. biz sizi daha geniş kitlelere seslenirken daha etkili kadrolarda bir gün eminim görücez. Allah sağlık, ömür versin yeter ki. tekrar kaleminize sağlık!!!
Yazan: Alparslan KÖSE (2010-09-06 21:43:03)
Gerçekten de şu ülkemizin yarınları için yapılan projelerde dahi en önemli olanı en basite doğru indirgenmiştir..Tjk,mızında saat değişimlerinin ne denli bu kadar programsız olduğu ortaya çıkmıştır..Hakan cantınaz beyde çok geveze biri !!!
Yazan: ilyas şen (2010-09-11 13:35:42)
10 eylül 2010 günü istanbul koşusunun 6.ayağında 4 numaralı kaderşah starbaksın önünde mehmet kaya yı düşürüp kaçıyor vehipodromu yarım tur atıp geri gelirken kahraman görevlilerden biri atın altında kalma cürretini gösterip hayvanın üzerine atlıyor ve at bir yarım tur daha yaptıktan sonra yakalanıp koşuya dahil ediliyor.benim kuponumda da tek yazılı.gelemiyor 3.cü oluyor ve h.karataş en fazla ganyanla geliyor.benim sorum şu bu atın yarıştan çıkması gerekmiyormuydu? m.kaya parayı bukadar çok mu seviyor.3.sü yapılan bu hatadan dolayı kuralları çiğneyenlerden tazminat hakkım varmı?
Yazan: Görkem Göksu (2010-10-10 00:46:47)
İlyas Bey'e Yanıt: Tüzükte şöyle yazar; eğer at sahibiatın koşmasını arzu ederse, at yarış başlamadan evvel kaç metre koşarsa koşsun, yarışa iştirak edebilir. Anck ve ancak at sahibi tayının koşudan çıkarılmasını arzu eder ise, o zaman bu tip durumlarda at koşudan çıkarılabilir. Yarış neticesi kesinleştiken sonra yapacağınız bu tip bir itiraz, hukuksal temele dayanmadığı için bir netice elde edemeyeceğinizi düşünüyorum. Ancak bu tip şikayetlrinizi mutlaka e-posta ya da telefon yolu ile TJK'ya bildirmeniz kanımca son derece mühimdir.